Urzekająca podróż do Grecji

W dniach 27.04.2018-05.06.2018 r. odbyła się wycieczka do Grecji zorganizowana przez nauczycieli wdrażających innowację Tajemnicza Grecja. W wyjeździe tym mogli wziąć udział wszyscy  chętni uczniowie naszej szkoły. Była to wspaniała wyprawa pełna niezapomnianych wrażeń. W Grecji zwiedziliśmy Meteory, Mykeny, Delfy, grób Agamemnona,  słynny amfiteatr Eoidauros oraz jedno z najpiękniejszych miast – pierwszą stolicę – Nafplion.  Mogliśmy odpocząć na pięknych plażach i kąpać się w lazurowej wodzie. Uczestnicy wycieczki mieli także możliwość zwiedzenia Belgradu – stolicy Serbii. Kierownikiem wycieczki była p. Ewa Jasińska, opiekunami uczniów panie: Aneta Urbaniak, Agnieszka Naglewska, Alina Górska, Małgorzata Kurzawińska.