Zaznacz stronę

„PÓJDŹMY WSZYSCY DO STAJENKI”

W ostatnim dniu nauki szkolnej bieżącego roku kalendarzowego, czyli 20 grudnia 2019 roku, cała społeczność uczniowska naszej szkoły wraz z dyrekcją, nauczycielami oraz pracownikami obsługi i administracji uczestniczyła w uroczystym apelu wigilijnym zatytułowanym „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Dzieci z oddziału przedszkolnego przedstawiły tradycyjne jasełka, natomiast uczniowie klas I-III oraz klas starszych zaprezentowali swoje artystyczne talenty: usłyszeliśmy piękne kolędy w wykonaniu chóru szkolnego oraz uczniów klas młodszych, obejrzeliśmy dwie prezentacje taneczne uczennic klas VI-VII do znanych przebojów świątecznych oraz wysłuchaliśmy gitarowej wersji tradycyjnych kolęd, które zagrał Tomasz Sikora z kl. VIII b. 
Po części artystycznej nastąpiło wręczenie nagród dla zwycięzców w szkolnym konkursie plastycznym na kartkę bożonarodzeniową. Na zakończenie uroczystości pani dyrektor złożyła wszystkim zgromadzonym życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i przypomniała o zachowaniu bezpieczeństwa podczas ferii świątecznych.