Zaznacz stronę

BIEG OSIEMDZIESIĘCIU NA 80-LECIE SZKOŁY

W dniu 25.09.2017r. (poniedziałek) odbył się bieg pod nazwą BIEG OSIEMDZIESIĘCIU NA 80-LECIE SZKOŁY. Ideą biegu było uczczenie obchodów 80-lecia naszej szkoły, a jego celem była także integracja środowiska rodziców, nauczycieli i uczniów oraz promowanie aktywnego spędzania czasu wolnego. Do uczestnictwa w biegu zostali zaproszeni nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice oraz uczniowie. Odzew przeszedł najśmielsze oczekiwania organizatorów. Chęć uczestnictwa zgłosiło ponad 350 osób. Był to bieg sztafetowy. Każdy uczestnik miał do pokonania dystans 100m. Bieg odbywał się na stadionie przy szkole. Do biegu włączyła się liczna grupa rodziców i nauczycieli z panią Justyną Gascon Carreño, która bieg rozpoczynała, oraz panią Mirosławą Puszcz Majda, która bieg kończyła. Słoneczna pogoda i miła atmosfera wprawiła wszystkich uczestników biegu oraz kibiców w doskonałe humory.

Organizatorami  biegu byli nauczycieli wychowania fizycznego: Iwona Bartczak, Mateusz Zajdel, Zbigniew Osajda i Maciej Pieszak.

Skip to content