Zaznacz stronę

BohaterON – włącz historię!

Nasza szkoła otrzymała podziękowanie za udział w projekcie BohaterON w Twojej Szkole. Część III edycji ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię!  miała szczególne znaczenie ze względu na obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie wszystkich klas, organizacje, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły  wysłali życzenia Powstańcom. Z całego kraju do Powstańców Warszawskich trafiła rekordowa liczba dowodów uznania  –  290 544 kartki, listy i laurki z życzeniami. Większość kartek i listów została już dostarczona adresatom i przyniosła im wiele pozytywnych emocji. Uczestnicy walk o stolicę piszą i dzwonią do organizatorów, prosząc o przekazanie informacji, że pocztówki naprawdę do nich docierają, wywołując radość i wzruszenie. Samorząd Uczniowski naszej szkoły, wraz z opiekunkami p.Małgorzatą Kurzawińską i p.Iwoną Bartczak dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w tegoroczny  projekt i zaprasza do udziału w kolejnej edycji kampanii BohaterON – włącz historię!