Cyklicznie organizowany Wieczór wigilijny dla lokalnej społeczności

05 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej  w Tuliszkowie odbyło się przedświąteczne spotkanie dla mieszkańców Tuliszkowa i okolic. Wieczór wigilijny rozpoczął się od  występu scholi parafialnej.  Zebrani wysłuchali kolęd i pastorałek, następnie obejrzeli spektakl Kopciuszek na podstawie baśni braci Grimm. Rada Rodziców zaprosiła do kawiarenki na degustację tradycyjnych ciast. Dużym zainteresowaniem cieszył się kiermasz bożonarodzeniowy.

Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialni byli uczniowie kl. II c , V e, VI d, VII a i VII b szkoły podstawowej pod opieką nauczycieli: p. M. Kurzawińskiej, p. E. Jasińskiej, p. A. Urbaniak, p. A. Naglewskiej, p. I. Bartczak, p. A. Górskiej,  p. D. Hryniuka we współpracy z Dyrekcją Szkoły, Radą Rodziców i opiekunem scholi parafialnej p. E. Strzelińską – Widelską.

W tym dniu nie odbyła się zaplanowana wcześniej akcja Podaruj życie!, czyli oddawanie krwi dla potrzebujących. Powodem było zdarzenie drogowe.