Zaznacz stronę

Dzień Dziecka w oddziałach 0a i 0b

                                                 „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.” 

                                                                                                   Janusz Korczak

 

Dnia 01.06.2021 r. Szkolny Klub Wolontariatu w ramach akcji ”Starsi młodszym” zorganizował dla  uczniów klasy 0a i 0b zabawy z chustą animacyjną.  Działania z  wykorzystaniem bajecznie kolorowego rekwizytu wprowadziły dzieci w radosny nastrój i wyzwoliły wiele pozytywnych emocji. Słodki upominek był podziękowaniem za osiągnięcie wspólnego celu, którym było umieszczenie piłeczki w otworze na środku chusty.

Zabawy przeprowadziły uczennice z kl.7d, a nad ich prawidłowym i bezpiecznym przebiegiem czuwała p. A. Naglewska i p. P. Cyferkowska.

 

Skip to content