Zaznacz stronę

Dzień Misia-wystawka

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci
i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem-powiernikiem największych sekretów
i tajemnic. 25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji biblioteka szkolna zorganizowała wystawę misiów. Tydzień przed, właściciele pluszowych misiów, odpowiadając na naszą prośbę zaczęli przynosić do biblioteki swoje pluszowe zabawki. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, zielone itd. a każdy był piękny
i wyjątkowy.

Na zakończenie „Misiowego Święta” wykonaliśmy zdjęcia pluszaków z właścicielami – ich autorką jest p. Sylwia Zielińska-Sikora. Wybraliśmy także najmniejszego i największego misia, ich opiekunowie otrzymali nagrody książkowe. Najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.
Spółdzielnia Uczniowska ufundowała uczestnikom zabawy słodkie nagrody.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Skip to content