Zaznacz stronę

Szanowni Państwo, Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele!

Sytuacja, w której się obecnie znaleźliśmy postawiła po raz kolejny przed nami nowe wyzwanie, którym jest zorganizowanie pracy on-line. Dokładamy wszelkich starań, by przebiegała ona jak najlepiej i przynosiła oczekiwane efekty. W prawidłowym przebiegu zdalnego nauczania ważna jest też Państwa rola, ponieważ współpraca nauczycieli i Rodziców są podstawą sukcesu. Dlatego Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców 1863 r. w Tuliszkowie zamieszcza informacje dotyczące sposobu i trybu realizacji zadań szkoły w okresie ograniczenia jej funkcjonowania i pracy w trybie zdalnym w roku szkolnym 2020/2021 w postaci:

  1. Regulamin zasad organizacji pracy i nauki na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania  i zawieszenia zajęć w trybie stacjonarnym w Szkole Podstawowej im. Powstańców 1863 r. w Tuliszkowie” wraz z załącznikami;
  2. Regulamin bezpiecznej edukacji i pracy zdalnej w świetle przepisów o ochronie danych osobowych (RODO) w Szkole Podstawowej im. Powstańców 1863 r. w Tuliszkowie.
  3. Deklaracja udziału ucznia klasy VIII w konsultacjach od 09.11.2020r.

Proszę o zapoznanie się z powyższymi zagadnieniami. Z poważaniem Dyrektor Szkoły

Skip to content