Zaznacz stronę

GŁOŚNE CZYTANIE W BIBLIOTECE SP

Czytanie na głos stymuluje rozwój, wzbogaca słownictwo oraz rozwija wyobraźnię. Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania, który przypadał na
29 września, był okazją do zaprezentowania swoich ulubionych książek przez uczniów klas IV – VI.

Na długiej przerwie 9. uczniów z tych klas czytało w bibliotece fragmenty swoich ulubionych , bądź też aktualnie czytanych książek:

 

Trocha Ksawery kl. IV a – Akademia Pana Kleksa , Rojek Wiktor kl. IV a – Nowe przygody Mikołajka, Rejer Zuzanna kl. IV b – Dziennik cwaniaczka. Stara bieda, Grześkiewicz Sandra, Janik Aleksandra – kl. IV c  –   Martynka Najlepsze przygody, Orczykowska Emilia – kl. IV c – Calineczka, Trocha Alicja – kl. V a – Bracia Lwie serce, Grześkiewicz Natalia – kl. V b – Gwiazdko, gdzie jesteś?, Zamiatowska Joanna – kl. VI c – Opowieści z Narni.

zdjęcia: Sylwia Zielińska-Sikora

Skip to content