Zaznacz stronę

Język angielski nie jest nam obcy!

16 maja 2017 roku  już po raz czwarty uczniowie sześciu szkół  podstawowych z powiatu tureckiego przyjechali do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie, aby w majowe popołudnie przystąpić do testu gramatycznego z języka angielskiego w ramach Międzyszkolnego Konkursu języka Angielskiego organizowanego przez nauczycieli języka angielskiego. Naszą szkołę reprezentowały : Zuzanna Urbaniak, Julia Kocimska oraz Milena Andrzejewska. Opiekę nad uczniami sprawowała p. Agata Jeżak-Komorska.

 

Zwycięzcy zmagań z gramatyką języka angielskiego to:

 

W kategorii klas IV:

 

I miejsce – Zuzanna Urbaniak – ZS Tuliszków

II miejsce – Kaja Górska – ZSP Grzymiszew

III miejsce – Damian Dopierała  –  SP Brudzew

 

W kategorii klas V:

 

I miejsce – Marcin Buda – SP nr 1 Turek

II miejsce – Jakub Woźniak – SP Brudzew

III miejsce – Julia Kowalska – ZSP Grzymiszew

 

W kategorii klas VI :

 

I miejsce – Dominika Dembowska – ZSP Grzymiszew

II miejsce – Natalia Kałużna – SP nr 1 Turek

III miejsce – Milena Andrzejewska – ZS Tuliszków

 

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.