Zaznacz stronę

„Kartka dla Milenki”.

W dniach od 3 stycznia do 9 stycznia 2018r. została zorganizowana akcja „Kartka dla Milenki”.

Dziewczynka ma 9 lat i cierpi na autyzm. Jedynymi zaproszeniami jakie dostaje, są te od lekarzy na kolejne badania. Mama Milenki postanowiła, że w tym roku jej córka będzie miała naprawdę wyjątkowe urodziny. Na portalu społecznościowym napisała ogłoszenie z prośbą o wysłanie choć jednej kartki na urodziny

dla Milenki.

Na początku była to akcja tylko dla świetlicy szkoły podstawowej, lecz szybko znalazło się więcej dzieci chcących sprawić radość dziewczynce. Około 60 kartek urodzinowych zostało wysłanych do Szwajcarii, gdzie aktualnie mieszka Milenka.

Świetlica szkoły podstawowej bardzo dziękuje wszystkim za okazane serce i piękne kartki urodzinowe.

Pamiętajmy, że dobro zawsze do nas wraca.