Zaznacz stronę

Konkurs „Palić, nie palić – oto jest pytanie”

Celem konkursu było propagowanie zdrowego stylu życia wolnego od palenia, od inhalowania e – papierosów oraz promowanie nieużywania e – papierosów w środowisku młodzieży szkolnej. Konkurs, który skierowano do uczniów klas V szkół podstawowych, został zorganizowany przez Wojewódzką Stację Sanitarno – Epidemiologiczną. Zadanie uczniów polegało na opracowaniu prezentacji multimedialnej na temat szkodliwości palenia papierosów i używania e- papierosów.  Uczniowie klasy Va naszej szkoły przygotowali rozmaite prace na ten temat, a jedna z nich została zgłoszona do kolejnego etapu. Miło nam poinformować, że prezentacja uczennicy Karolina Szmytka zajęła I miejsce w powiatowym etapie konkursu pod hasłem „Palić, nie palić – oto jest pytanie”. Tym samym to właśnie jej praca będzie reprezentowała powiat turecki na wojewódzkim szczeblu tego konkursu. Serdecznie gratulujemy Karolinie sukcesu.

Koordynator konkursu
Jadwiga Mikołajczyk

Skip to content