Konkurs plastyczny „Pani Jesień”

Na przełomie października i listopada uczniowie klas 0-VI mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Pani Jesień”. Organizatorem konkursu była Świetlica SP oraz Samorząd Uczniowski SP. Opiekunami konkursu były pani Monika Grzelak-Kozłowska oraz pani Agata jeżak-Komorska.

W dniu dzisiejszym (tj. 14.11.2016r.) nastąpiło jego rozstrzygnięcie. Komisję konkursową stanowiły:
pani dyrektor Justyna Gascon Carreño, pani wicedyrektor Mariola Kuśmierkiewicz, pani Ewa Konieczka oraz pani Ewelina Fabiańska.

Decyzją komisji w kategorii klas 0-II I miejsce zajął Piotr Sosiński z klasy Ia, II miejsce zajęła Lena Antoniewicz z klasy IIb,
III miejsce zajął Marcel Borucki IIb.  Wyróżnienie zdobyła uczennica klasy Ia – Katarzyna Wągiel,
uczeń klasy IIe – Wojciech Wągiel oraz uczennica klasy IIe Kornelia Sylwestrzak.

W kategorii klas III-IV I miejsce zajęła Zuzanna Cicha z klasy IIId, II miejsce zajęła Klaudia Wardeńska – uczennica klasy IVa,
III miejsce zajęła Aniela Łuczak z klasy IIId. Wyróżnienie otrzymał Alan Sobczyk z klasy IIId.