List prosto z Pałacu Buckingham

Uczniowie klasy IV b na dodatkowych zajęciach z języka angielskiego napisali list do Królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II. W liście swym wspomnieli między innymi  o obchodach Dnia Świętego Patryka, jakie miały miejsce tamtego dnia oraz załączyli kilkanaście własnoręcznie wykonanych pocztówek ze swojej miejscowości. Dziś, po równo 90 dniach, nastał kres naszych oczekiwań – dostaliśmy zwrotną odpowiedź z londyńskiego Buckingham Palace. Jak przeczytać można w odpowiedzi na nasz list, królowa dziękuje za list, który od nas otrzymała oraz przepiękne pocztówki jakie wykonaliśmy i załączyliśmy. Jej Wysokość z zaciekawieniem obejrzała nasze prezenty i dowiedziała się o naszej miejscowości, co więcej docenia i podziwia wkład, jaki uczniowie włożyli w wykonanie swoich prac. Na koniec, podziękowano nam jeszcze raz za nasz list i życzliwość. Odpowiedź została udzielona i własnoręcznie podpisana w imieniu Elżbiety II przez jej dwórkę – Elizabeth Leening.

Izabela Szczap

Koperta