Zaznacz stronę

„Little Red Riding Hood”

18 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbyło się przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek” w języku angielskim „Little Red Riding Hood” przygotowanym przez grupy zerówkowe, klasy czwarte oraz piątek pod kierunkiem nauczycieli języka angielskiego: pani Izabeli Stachurskiej-Szczap oraz pani Sylwii Darul.

Przedstawienie prowadziły uczennice klasy piątej Sandra Grześkiewicz i Emilia Orczykowska.

W rolę Czerwonego Kapturka wcieliła się Aleksandra Janik, w rolę babci Czerwonego Kapturka (Wiktor Rojek), mamy Czerwonego Kapturka (Łucja Pawlicka), wilka (Oliver Małolepszy), leśniczego (Oliwier Glanc), ptaszków – uczennice klasy 4c (Michalina Zientek, Amelia Zielińska, Klaudia Tomaszewska, Nadia Wągiel) oraz kwiatków – uczennice klasy 4b (Amelia Przybyła, Oliwia Papierska, Aleksandra Wojnarowska, Judyta Borucka).

Przedstawienie było urozmaicone poprzez taniec oraz śpiew wszystkich grup zerówkowych.

Na zakończenie zostały przedstawione wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego z Języka Angielskiego „Double-decker”. Pan Dyrektor wręczył dyplomy oraz nagrody książkowe laureatom.

Zarówno uczniowie występujący jak i osoby nagrodzone zostały docenione ogromnymi brawami.