Zaznacz stronę

MERRY CHRISTMAS – FROHE WEIHNACHTEN

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły zarówno ci młodsi jak i starsi przygotowali kolędy i piosenki świąteczne w j.angielskim i j.niemieckim. Zaprezentowali je w czwartek 20.12.2018r.podczas długich przerw w holu gimnazjum. Uczniów przygotowały Panie uczące obu języków obcych wspierane muzycznie przez p.K.Drewniacką i p.T.Radeckiego.
Wszyscy uczniowie mogli również zrobić sobie zdjęcie – fotobudka bałwanka.
Nasi wokaliści to uczniowie klasy 5b „Jingle bells”, M.Cholewińska 4a „All I want for Christmas is you”, J. Fabiańska 4a „We wish you a merry Christmas”, A.Błaszczyk 4a ‚Last Christmas”, uczennice z klas 8: J.Zielińska i P.Jura w niemieckiej kolędzie „ich stehe an deiner Krippe” oraz J.Zamiatowska w najsłynniejszej kolędzie przetłumaczonej na ponad 300 języków „Stille Nacht, heilige Nacht”.

Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły oraz całej społeczności lokalnej życzymy wszystkiego, co najlepsze:
Nadziei – by nie opuszczała,
radości – by rozweselała,
miłości – by obrodziła,
dobroci – by zawsze była.