Mikołajki 2018

W poniedziałek, 3 grudnia 2018r., odbył się w naszej szkole kolejny turniej mikołajkowy. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach : klasy IV-VI szkoły podstawowej oraz klasy VII-VII szkoły podstawowej i III gimnazjum. Uczestnicy zabawy rywalizowali w następujących konkurencjach:  wyścig mikołajowych zaprzęgów, skoki w workach Św. Mikołaja, zbieranie prezentów, sanie  Św. Mikołaja. Oprócz szybkości zawodników ocenie sędziów podlegał  też strój zawodników oraz aktywny doping kolegów z klasy. W pierwszej kategorii wiekowej na podium stanęli uczniowie klasy Vc, natomiast w drugiej – uczniowie klasy IIIa gimnazjum. Wszystkie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy, a każdy uczeń mógł poczęstować się słodkim cukierkiem. Turniej przygotowali i poprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego.