Zaznacz stronę

Mikołajkowy Tor Przeszkód 2017

W poniedziałkowy poranek 4 grudnia Halę Sportową w Tuliszkowie wypełniły zastępy Mikołajów oraz Mikołajek. W Szkole Podstawowej odbywał się cyklicznie organizowany przez nauczycieli Wychowania Fizycznego MIKOŁAJKOWY TOR PRZESZKÓD. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach. W klasach IV – VI Szkoły Podstawowej w szranki rywalizacji stanęło 11 reprezentacji klasowych, natomiast w drugiej kategorii: klas VII Szkoły Podstawowej, oraz II i III klas Gimnazjum było ich 8. Uczestnicy mieli do pokonania kilka różnorodnych konkurencji sprawnościowych, które zawierały akcenty świąteczne. Ocenie podlegały nie tylko szybkość pokonywanego toru, ale też stroje uczestników, czy też pomysłowość w pokonywaniu przeszkód. Tego dnia nie wyłanialiśmy zwycięzcy, liczyła się przede wszystkim dobra zabawa w klimacie Mikołajkowym. Każda z klas otrzymała dyplom za udział, natomiast uczestnicy drobne upominki. Dla każdego ucznia Mikołaj przygotował również drobny poczęstunek.