„Młody Manager na start”

W dniu 22.03.2018r. w ZST w Turku odbył się powiatowy konkurs pod tytułem „Młody Manager na start” dla uczniów szkół gimnazjalnych. Reprezentantami naszej szkoły byli uczniowie klas III: Igor Joński, Dawid Kalinowski oraz Norbert Szymankiewicz, którzy zasilili szeregi sześciu drużyn biorących udział w konkursie. Dzięki swojej wiedzy i umiejętności logicznego myślenia, dwóch uczniów z naszej placówki stanęło na podium konkursowym. Igor Joński wraz z drużyną zajął I miejsce, natomiast Dawid Kalinowski wraz z drużyną  zdobył III miejsce. Uczniowie w trakcie konkursu zmierzyli się z pytaniami określającymi ich poziom wiedzy z dziedziny przedsiębiorczości i ekonomii. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.