Zaznacz stronę

„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – eliminacje szkolne

W dniu 18 lutego 2019 roku, tj. poniedziałek w naszej szkole zostały przeprowadzone eliminacje szkolne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”, które miały na celu wyłonienie reprezentantów do eliminacji gminnych w/w turnieju. Eliminacje polegały na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru, który składał się z 20 pytań z dziedziny pożarnictwa oraz pierwszej pomocy medycznej. W eliminacjach wzięło udział 56 uczniów zarówno dziewcząt jak i chłopców z klas IV-VIII. Wyniki końcowe eliminacji są następujące:

I miejsce – Czubiński Bartosz

II miejsce – Fabiański Damian

III miejsce – Dębczyński Bartosz

Wyróżnienia:

Przybyła Weronika

Błaszczyk Anastazja

Przybyła Amelia

Wawrzyniak Wiktoria

Osoby te zakwalifikowały się do eliminacji gminnych, które odbędą się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie w dniu 25 lutego 2019 roku o godzinie 1000.

Przygotowaniem uczniów do konkursu, ułożeniem pytań konkursowych oraz przeprowadzeniem eliminacji szkolnych zajęła się p.Marta Starczyńska oraz dyr. Mirosława Puszcz-Majda.

Dziękujemy! Laureatom gratulujemy zakwalifikowania się do dalszych eliminacji, a uczestnikom dziękujemy za liczny udział!