„My i nasza historia”

27 listopada 2018 roku został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs na Komiks Historyczny. Komisja w składzie:
– przewodniczący: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie im. Powstańców 1863r
p. Mirosława Puszcz-Majda,
– członkowie: nauczyciele historii p. Grażyna Boczula i p. Barbara Ratajczyk wyróżniła prace następujących uczestników:
W kategorii klas IV- VI szkoły podstawowej
– I miejsce ex aequo uzyskały Jagodzińska Monika i Kamila Pawłowska z klasy VIa oraz Maria Pakulska z klasy VIc,
– II miejsce: Michalak Kacper i Bartosz Siwek z klasy Vd,
– III miejsce: Kozłowski Jan z klasy Vd,
Wyróżnienie przyznano Adamowi Karczewskiemu i Marcelowi Janiszewskiemu z klasy VIb.
W kategorii klas VII-VIII szkoły podstawowej i klas III gimnazjum najlepsze okazały się prace uczniów klasy VIIIc. To oni zdobyli wszystkie zaszczytne miejsca, a mianowicie:
– I miejsce: Bukowiecki Krystian,
– II miejsce: Andrzejewska Izabela,
– III miejsce: Musidlak Milena.
Wyróżniono również prace Damiana Tabaki oraz Marii Rybarczyk i Marii Łodożyńskiej.
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.