Zaznacz stronę

NARKOTYKOM STOP!!! EMOCJONUJĄCY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Dnia 27 października, na Hali widowiskowo – sportowej w Tuliszkowie odbył się turniej piłki nożnej dziewcząt szkół podstawowych, wzięły w nim udział drużyny z Tuliszkowa, Brudzewa, Grzymiszewa, Malanowa, Goliny, Rzgowa, Słodkowa i Dobrej. Turniej, w którym organizatorzy oraz uczestnicy na równi ze zdrową, sportową rywalizacją zwrócili uwagę na problem używek, które są dużym zagrożeniem dla dzieci i młodzieży. „NARKOTYKOM STOP”, takie hasło przyświecało rozgrywką piłkarskim na tuliszkowskiej hali. Dziewczęta pokazały, iż piłka nożna jest doskonałą formą aktywności fizycznej nie tylko dla chłopców, ale również i dla nich. Mecze były bardzo ciekawe, wszystkie drużyny z ambicjami walczyły o zwycięstwo w poszczególnych pojedynkach. Bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki z Goliny, które w finale pokonały rówieśniczki z Brudzewa, trzecie miejsce po emocjonującej serii rzutów karnych wywalczyły piłkarki ze Rzgowa. Wszystkie drużyny wraz z opiekunami zostały odznaczone pamiątkowymi dyplomami, z kolei zwycięzcy otrzymali puchary, medale i nagrody.

Organizatorami turnieju byli:

– Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków

– Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tuliszkowie

– Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii o/Turek

– Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie

 Wyniki

 1. GOLINA – BRUDZEW 4:0
 2. DOBRA – GRZYMISZEW 1:5
 3. SŁODKÓW – RZGÓW 2:2
 4. TULISZKÓW – MALANÓW 2:0
 5. GOLINA – DOBRA 7:0
 6. BRUDZEW – GRZYMISZEW 2:0
 7. SŁODKÓW – TULISZKÓW 2:0
 8. RZGÓW – MALANÓW 3:1
 9. GOLINA – GRZYMISZEW 4:1
 10. BRUDZEW – DOBRA 5:0
 11. SŁODKÓW – MALANÓW 2:0
 12. RZGÓW – TULISZKÓW 3:1

 

       GRUPA A    
MIEJSCE DRUŻYNA PUNKTY BRAMKI
1 GOLINA 9 15:1
2 BRUDZEW 6 7:4
3 GRZYMISZEW 3 6:7
4 DOBRA 0 1:17

 

       GRUPA B    
MIEJSCE DRUŻYNA PUNKTY BRAMKI
1 RZGÓW 7 8:4
2 SŁODKÓW 7 6:2
3 TULISZKÓW 3 3:5
4 MALANÓW 0 1:7

 

 

Półfinały

 1. GOLINA – SŁODKÓW 2:1
 2. RZGÓW – BRUDZEW 1:4

Mecz o III miejsce

         SŁODKÓW – RZGÓW 0:0 k. 1:2

Finał

         GOLINA – BRUDZEW 3:0