Zaznacz stronę

NAUKA TO PODRÓŻ, KTÓRA TRWA… – DEN 2021

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły przygotowali w dn. 11.10.2021 uroczysty apel, podczas którego recytowali wiersze i śpiewali piosenki oraz przedstawili zabawne scenki rodzajowe dotyczące historii szkoły a także nauczania, również zdalnego. Uczennice kl. 8 b przygotowały układ taneczny, który był niezwykle widowiskowy i zebrał burzliwe owacje publiczności. Ponadto uczniowie klas młodszych wypowiadali się na temat nauki i naszej szkoły, a wywiady z nimi zostały przygotowane i nagrane przez uczniów klasy 7d.

Występy uczniów zostały przygotowane pod opieką nauczycielek: p. Magdaleny Berlińskiej, p. Jadwigi Mikołajczyk, p. Magdaleny Połatyńskiej  i p. Ewy Klimczak-Macudzińskiej. Oprawę muzyczną przygotowała p. Katarzyna Drewniacka.

W tym uroczystym i ważnym dla edukacji dniu pani dyrektor Ewa Klimczak-Macudzińska wyróżniła nagrodami nauczycieli za ich nieustającą pracę dydaktyczną oraz trud włożony w kształcenie i wychowanie młodzieży.

Skip to content