Nurtów mijania nie zatrzymasz…

31 października 2017 r.  odbyło się czwarte  spotkanie z cyklu   Nurtów mijania nie zatrzymasz… Mieszkańcy miasta i okolic spotkali  się w Kaplicy na Cmentarzu Parafialnym w Tuliszkowie. Wieczornica pozwoliła zatrzymać się na chwilę, aby zastanowić się nad sensem życia  i śmierci, nad przemijaniem. Zebrani wysłuchali wierszy i piosenek, wraz z ks. Proboszczem odmówili modlitwę za zmarłych.

Uczniowie wspominali tych, którzy odeszli  w ciągu 80 lat istnienia szkoły w Tuliszkowie. Po spotkaniu w kaplicy złożono kwiaty i zapalono znicze na grobach nauczycieli, księży i przyjaciół szkoły.

Wieczornicę przygotowały panie: I. Bartczak, K. Drewniacka, J. Gascon Carreño, E. Jasińska, M. Kurzawińska, A. Naglewska, A. Urbaniak.