Zaznacz stronę

OGÓLNOPOLSKIE OLIMPIADY OLIMPUSEK

Olimpiada OLIMPUSEK z języka polskiego przeznaczona była dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej, Treść sprawdzianów pozwalała sprawdzić uczniom umiejętność wyszukiwania informacji w tekście, znajomość podstawowych pojęć z zakresu wiedzy o języku oraz podstawowych zasad ortograficznych.

Olimpiada OLIMPUSEK z matematyki przeznaczona była dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Treść sprawdzianów pozwalał sprawdzić uczniom umiejętność myślenia matematycznego, rozpoznawania podstawowych figur, rozwiązywania prostych równań, liczenia i porównywania miar.

Szkolny koordynator:
Ewa Bartczak

Komisja konkursowa:
Małgorzata Kruczkowska
Alina Górska
Dorota Fulara

Język polski – kl. 1

   
 

Oliwia Gmach

Dyplom uznania

 

Aleksandra Kantarowska

Dyplom uznania

 

Miłosz Krzyżaniak

Dyplom uznania

 

Amelia Wolińska

Dyplom uznania

 

Natalia Kwieciak

Dyplom uznania

 

Jan Gradecki

Dyplom uznania

 

Kacper Wesołek

Dyplom uznania

 

Mateusz Wałowski

Dyplom uznania

 

Marcel Wieczorkiewicz

Dyplom uznania

 

Lena Michalak

Dyplom uznania

Język polski – kl. 2

   
 

Zuzanna Jarosik

Dyplom uznania

 

Kamil Kubacki

Dyplom uznania

 

Mateusz Radziemski

Dyplom uznania

 

Zuzanna Jesiołkiewicz

Dyplom uznania

 

Julia Waleriańczyk

Dyplom uznania

 

Błażej Bukowiecki

Dyplom uznania

 

Julia Majkowska

Dyplom uznania

Język polski – kl. 3

   
 

Maja Filipiak

Dyplom uznania

 

Julia Filipiak

Dyplom uznania

 

Dominika Bugno

Dyplom uznania

Matematyka – kl. 1

   
 

Blanka Gajor

Grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

 

Aleksandra Kantorowska

Dyplom laureata, nagroda książkowa

 

Zuzanna Siwek

Dyplom laureata

 

Filip Kąciak

Dyplom laureata

 

Gaby Gascon Carreño

Dyplom laureata

 

Stanisław Ratka

Dyplom laureata

 

Larysa Szewczyk

Dyplom laureata

 

Szymon Pieszak

Dyplom laureata

 

Natalia Wojtyra

Dyplom uznania

 

Jan Gradecki

Dyplom uznania

 

Oliwia Gmach

Dyplom uznania

 

Miłosz Krzyżaniak

Dyplom uznania

 

Mateusz Wałowski

Dyplom uznania

 

Bartosz Prątkowski

Dyplom uznania

 

Wojciech Wojnarowski

Dyplom uznania

 

Zuzanna Majkowska

Dyplom uznania

 

Wiktoria Piechocińska

Dyplom uznania

 

Natalia Kwieciak

Dyplom uznania

 

Antoni Kudła

Dyplom uznania

 

Bartosz Radecki

Dyplom uznania

 

Oliwia Nowak

Dyplom uznania

 

Magdalena Zając

Dyplom uznania

 

Katarzyna Piechocińska

Dyplom uznania

 

Amelia Wlińska

Dyplom uznania

 

Dawid Ładecki

Dyplom uznania

 

Lena Michalak

Dyplom uznania

 

Hanna Glanc

Dyplom uznania

 

Karol Topolski

Dyplom uznania

 

Marcelina Poprawska

Dyplom uznania

 

Marcel Wieczorkiewicz

Dyplom uznania

 

Igor Papierski

Dyplom uznania

 

Ksawery Bazela

Dyplom uznania

 

Michał Przybyła

Dyplom uznania

 

Marcin Drożak

Dyplom uznania

Matematyka – kl. 2

   
 

Jakub Kotarski

Dyplom uznania

 

Olga Szwedzińska

Dyplom uznania

 

Michalina Szymaniak

Dyplom uznania

 

Maciej Grześkiewicz

Dyplom uznania

 

Nicolas Małolepszy

Dyplom uznania

 

Kamil Kubacki

Dyplom uznania

 

Karolina Szczap

Dyplom uznania

 

Igor Okoński

Dyplom uznania

 

Filip Łodożyński

Dyplom uznania

 

Gabriel Strugielski

Dyplom uznania

 

Jan Sobczak

Dyplom uznania

 

Julia Majkowska

Dyplom uznania

 

Małgorzata Ignasiak

Dyplom uznania

 

Alicja Grzeszczak

Dyplom uznania

 

Adrian Malesza

Dyplom uznania

 

Gracjan Grześkiewicz

Dyplom uznania

 

Macudziński Paweł

Dyplom uznania

 

Filip Nowak

Dyplom uznania

 

Andżelika Siwek

Dyplom uznania

 

Lena Strugielska

Dyplom uznania