Olimpiada „Olimpusek”

Szkoła Podstawowa organizuje corocznie wiele konkursów. Tym razem odbyła się również, niezwykle lubiana przez uczniów, olimpiada ,,Olimpusek”.

Polegała na rozwiązywaniu zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego. Treść testu uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno- przyrodniczej i matematycznej. Olimpiada stała się zachętą dla uczniów do pogłębienia wiedzy.

Wśród naszych uczestników jedyną laureatką została Blanka Gajor, uczennica klasy II d. Wychowawczynią uczennicy jest p. Małgorzata Wągiel. Gratulujemy Blance i wszystkim uczestnikom, którzy również otrzymali wysoką liczbę punktów.
Życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu. Wyrazy wdzięczności należą się również rodzicom, gdyż współpraca z nimi okazała się owocna.