Zaznacz stronę

Z  Safari Zoo do parku trampolin…

23 maja 2017 roku Uczniowie klas V b i V c wyruszyli  około 8.30 na wycieczkę…

Najpierw  zatrzymaliśmy się w Safari ZOO w Borysewie. Wrażeń było mnóstwo. Mieliśmy okazję zobaczyć na żywo zwierzęta, o których słuchaliśmy na lekcjach przyrody. Mieliśmy szczęście, ponieważ udało nam się zobaczyć karmienie  lwiej rodziny.  Spacerując , robiliśmy zdjęcia i zachwycaliśmy się urodą niektórych zwierząt. Około południa wyruszyliśmy w kierunku Łodzi. Kolejnym punktem naszej wycieczki był park trampolin SALTOS. Założyliśmy antypoślizgowe skarpetki i wszyscy razem poszliśmy na spotkanie z instruktorem. Dowiedzieliśmy się jak należy bezpiecznie korzystać z trampolinowych atrakcji.  Wszyscy byli zachwyceni, mogliśmy skakać, wspinać się na ściance, a nawet pływać w basenie wypełnionym gąbkami. Wymęczeni, ale szczęśliwi na zakończenie odwiedziliśmy pobliski McDonald’s.

W czasie podróży powrotnej do domu śpiewaliśmy piosenki, żeby umilić drogę panu kierowcy. Choć zmęczeni, ale bardzo radośni  wróciliśmy do Tuliszkowa, gdzie przed szkołą czekali na nas stęsknieni rodzice.

Zapraszamy do fotorelacji z naszej wyprawy….

Opiekę nad Uczniami w czasie wycieczki sprawowały panie: Joanna Tabaka, Grażyna  Boczula, Ewa Grześkiewicz oraz Sylwia Zielińska – Sikora.