Zaznacz stronę

STYPENDIADA POLONISTYCZNA 2017

Aż 70 uczniów z klas IV- VII wystartowało w konkursach Stypendiady Polonistycznej, które odbyły się w naszej szkole w dniach 27 – 30 listopada 2017 r. Konkursowiczów przygotowywały panie:  Ewa Antoniewicz, Grażyna Boczula, Aneta Urbaniak, Małgorzata Kurzawińska, Sylwia Zielińska-Sikora. Prace konkursowe zostały przesłane 1 grudnia 2017 r. do organizatora konkursu, Firmy Edukacyjnej „Orzeł” w Skierniewicach. Wyniki zostaną opublikowane 28 lutego 2018 r. na stronie internetowej organizatora, następnie zostaną przesłane Pocztą Polską do szkoły w terminie 1-15 marca 2018r. Trzymamy kciuki za naszych konkursowiczów.

 

KONKURS CZYTELNICZY „KREATOR”

 

KLASY  V:

1.Urbaniak Zuzanna 5b

  1. Rejer Zuzanna 5b
  2. Rachowiak Maja 5b
  3. Kozłowska Milena 5b
  4. Wojtczak Amelia 5b

 

KLASY VI:

  1. Ignaczak Sylwia 6 a
  2. Błaszczyk Wiktoria 6a
  3. Wawrzyniak Wiktoria 6a
  4. Szymczak Marta 6c
  5. Kaczkowska Paulina 6c
  6. Roszak Nikola 6c
  7. Okupski Paweł 6c
  8. Kocimska Julia 6b
  9. Macudzińska Martyna 6b
  10. Sikora Tomasz 6b
  11. Wysocka Julia 6b

 

KLASY VII:

  1. Antoniewicz Jan 7a
  2. Libertowski Bartosz 7a
  3. Macniak Agata 7b
  4. Andrzejewska Milena 7b
  5. Konieczka Katarzyna 7b
  6. Bartczak Kamila 7b
  7. Stanisławska Julita 7b
  8. Fabiański Damian 7b

 

KONKURS ORTOGRAFICZNY „ORTOGRAF”

 

UCZESTNICY:

KLASY V:

  1. Pakulska Maria 5c
  2. Pawlicka Łucja 5c
  3. Grześkiewicz Sandra 5c
  4. Urbaniak Zuzanna 5b
  5. Wojtczak Amelia 5b
  6. Robak Alicja 5b
  7. Siwek Bartosz 5b
  8. Kozłowska Milena 5b
  9. Janusz Kamil 5b

 

KLASY VI:

  1. Ignaczak Sylwia 6a
  2. Sobczak Zofia 6a
  3. Ścisła Aleksandra 6a
  4. Tomczak Amelia 6b
  5. Kusiak Justyna 6b
  6. KocimskaJulia 6b
  7. Macudzińska Martyna 6b
  8. Sikora Tomasz 6b
  9. Wysocka Julia 6b
  10. Dębczyński Bartosz 6b
  11. Szymczak Marta 6c
  12. Kozłowska Agnieszka 6c
  13. Drożak Wiktoria 6c
  14. Cichy Szymon 6c

 

 

KLASY VII:

  1. Antoniewicz Jan 7a
  2. Libertowski Bartosz 7a
  3. Szymankiewicz Michał 7a
  4. Pilarz Mateusz 7a
  5. Owczarek Aleksandra 7a
  6. Poprawska Natalia 7a
  7. Szczap Julia 7a
  8. Macniak Agata 7b
  9. Andrzejewska Nilena 7b
  10. Konieczka Katarzyna 7b
  11. Wojtkowiak Kacper 7b

 

 

KONKURS LITERACKI „POLONUS”

 

UCZESTNICY:

KLASY IV:

  1. Kozłowski Jan 4d
  2. Bebko Oliwia 4d

 

KLASY V:

  1. Urbaniak Zuzanna 5b
  2. Rejer Zuzanna 5b
  3. Wojtczak Amelia 5b

 

KLASY VI:

  1. Sikora Tomasz 6b

 

KLASY VII:

  1. Macniak Agata 7b
  2. Andrzejewska Milena 7b
  3. Konieczka Katarzyna 7b
  4. Andrzejewska Izabela 7c
  5. Rybarczyk Maria 7c
  6. Zamiatowska Joanna 7c
  7. Łodożyńska Maria 7c

 

 

 

Szkolnym koordynatorem Stypendiady była  Sylwia Zielińska-Sikora.

Zapraszamy do fotorelacji z zmagań konkursowych.

Zdjęcia: Sylwia Zielińska-Sikora