Zaznacz stronę

Święto Pluszowego Misia

W piątek 24 listopada dzieci obchodziły Święto Pluszowego Misia –  najmilszej przytulanki i najlepszego przyjaciela dzieci. Z tej okazji przygotowaliśmy wystawę misiów  w bibliotece (każdy miś z wystawy posiadał swój identyfikator z imieniem i nazwiskiem właściciela). W zabawie uczestniczyli uczniowie kl. Ib, Ic, Id, IIb, IIIb i VI c. Dzięki p. Sylwii Zielińskiej-Sikora wszystkie dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze swoim misiem. Odwiedziliśmy także dzieci z klas 0. Uczennice z aktywu bibliotecznego przygotowały misiowe piosenki i zabawy. Dzieci skakały, klaskały i tańczyły w rytm piosenek „Pokochaj pluszowego misia”, „Jadą misie” oraz uczestniczyły w zabawach: ,,Jedna łapka, druga łapka, ja jestem niedźwiadek. Trzecia łapka, czwarta łapka, a to jest mój ….!”;„Ja mam misia pluszowego….”

Na koniec wykonaliśmy wspólne zdjęcie i obdarowaliśmy dzieci misiowymi kolorowankami.

Dziękujemy za wspólną zabawę!