Zaznacz stronę

Szkolny Konkurs Plastyczny „Dzień Bezpiecznego Internetu”

W tegoroczną akcję promującą „Bezpieczeństwo w sieci” włączyli się również nauczyciele plastyki.  Prace konkursowe uczniowie wykonywali na lekcjach plastyki, a  w konkursie plastycznym wzięły udział te prace, które zostały wykonane i udokumentowane nauczycielom do dnia 19.02.2021 r. Najciekawsze prace wybrane przez komisję konkursową uczniowie dostarczyli do szkoły i to te prace wzięły udział w finałowej części konkursu.

Po obejrzeniu 58 prac plastycznych uczniów klas I-VIII dostarczonych do szkoły, komisja konkursowa wyłoniła laureatów i przyznała nagrody, które zostały ufundowane przez Panią Dyrektor Mirosławę Puszcz- Majda.

 Kategoria klas I-III

I miejsce- Filip Kąciak i Karol Topolski – klasa III d

II miejsce- Zuzanna Siwek- klasa III d

 

Kategoria klas IV-VI

I miejsce- Julia Pacholska- klasa VI a

II miejsce- Michalina Fabiańska- klasa VI c

III miejsce- Piotr Sobczak- klasa IV b

 

Kategoria klas VII-VIII

I miejsce- Klaudia Wardeńska- klasa VIII a

II miejsce- Adam Kawecki- klasa VII b

III miejsce- Oliwia Papierska- klasa VII b

Skip to content