Zaznacz stronę

Sztafetowe Biegi Przełajowe

W piątek 23 września grupa 21 uczniów Zespołu Szkół w Tuliszkowie uczestniczyła w zmaganiach sztafetowych biegów przełajowych. Zmagania te odbyły się na boisku sportowym w Rusocicach. Podopieczni Pana Przemysława Wełnickiego, oraz Mateusza Zajdla w kategorii Szkół Podstawowych zajęli doskonałe – trzecie miejsce, gimnazjaliści natomiast uplasowali się na miejscu ósmym. Szkołę Podstawową reprezentowali: Michał Szymankiewicz, Bartosz Pawlak, Adam Czubiński, Arkadiusz Ramel, Arkadiusz Cajdler, Kamil Zając, Krystian Bukowiecki, Kacper Wawrzyniak, oraz Oliwier Kamiński. Skład zespołu Gimnazjum stanowili natomiast: Adam Zamiatowski, Patryk Pieszak, Norbert Szymankiewicz, Dawid Kalinowski, Adam Pacholski, Szymon Pudzianowski, Jakub Ceglarski, Cezary Drobenka, Jakub Stachurski, Jakub Macudziński, Maciej Wasela, oraz Michał Dębczyński.