Zaznacz stronę

V Biegi Grzymiszewskie

W niedzielę (tj. 23 października 2016 r.) kilkoro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w V Biegach Grzymiszewskich o statuetkę K. K. Baczyńskiego organizowanych przez Gimanzjum w Grzymiszewie. W spotkaniu, któremu towarzyszyło hasło: „Bliżej siebie – dalej od dopalaczy i narkotyków” naszą szkołę reprezentowali: Kacper Wawrzyniak z klasy VIa, Julia Wawrzyniak z klasy Ia gimnazjum, Daria Pomocka z klasy IIa gimnazjum oraz Weronika Ścisła z klasy IIa gimnazjum. Pomimo chłodnej aury pogodowej uczniowie dali z siebie wszystko. Bez trudu udało im się pokonać 3 kilometrowy dystans. W nagrodę każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal. Uczeń Kacper Wawrzyniak dobiegając do mety jako pierwszy w kategorii klas IV-VI wywalczył złoty medal oraz statuetkę K. K. Baczyńskiego. Uczennica gimnazjum; Weronika Ścisła; wywalczyła brązowy medal. Podczas zmagań uczniowie dopingowani byli przez rodziców, a także przez panią dyrektor naszej szkoły Justynę Gascon-Carreño oraz panią opiekun samorządu uczniowskiego szkoły podstawowej Agatę Jeżak-Komorską. Uczestnikom gratulujemy sukcesu oraz wytrwałości, natomiast gospodarzom dziękujemy za wspaniałą atmosferę towarzyszącą podczas spotkania.