Zaznacz stronę

Warsztaty dla uczniów klasy IV

Zbliżające się święta stały się inspiracją do zorganizowania warsztatów dla uczniów klasy IV oraz ich rodziców. Wspólne zajęcia z rodzicami to jedno z zadań projektu, w którym uczestniczą uczniowie tej klasy.  
Na spotkaniu, w dniu 25 listopada uczniowie, korzystając z materiałów do scrapbookingu (przygotowanych przez rodziców) oraz technik wyklejania,  ozdabiali torby na świąteczne prezenty. Mamy, które uczestniczyły w warsztatach wspomagały uczniów oraz niosły pomoc podczas realizacji pomysłów. Na kolejnych warsztatach, które odbyły się 12 grudnia, uczniowie ozdabiali świąteczne pierniki. Gotowe, pięknie wypieczone ciasteczka przyjechały do nas z południa Polski. Na warsztaty przekazała je jedną z mam. Ozdobione torby oraz udekorowane i zapakowane pierniki zostały przeznaczone na cele charytatywne. Warsztaty były doskonałą okazją do lepszego poznania uczniów, integracji zespołu, a dla uczniów była to lekcja kreatywności.