Zaznacz stronę

Wspomnienia ze Świetlicy

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”

                                                     Janusz Korczak

 

Podczas  roku szkolnego 2019/2020 w świetlicy  odbywały się   zajęcia,  warsztaty,  gry  i  zabawy,  podczas  których  uczniowie mieli  szansę poznać siebie, a przede wszystkim swoje mocne strony.  Wszyscy wykorzystywali znakomicie swoje możliwości i podołali wyzwaniom. Niezwykłym sukcesem okazało się przedstawienie „Czerwony Kapturek”, którego niestety nie mogli już obejrzeć rodzice. Mamy nadzieję, że czas spędzony w świetlicy sprawił dzieciom radość, dał satysfakcję oraz poczucie spełnienia. Zamieszczone zdjęcia przypomną wszystkim wspólnie spędzone chwile.

11 Listopada

Andrzejki

Aranżacja Stołu Wigilijnego

Czerwony Kapturek

Koło rękodzieła

Pomysłowy rok

Prace plastyczne dzieci

Teatrzyk na straganie

Uczniowie klasy 0 z wizytą w świetlicy

Warsztaty świąteczne

Drodzy Uczniowie !

 

Z okazji zbliżających się wakacji życzymy Wam samych radosnych chwil, kolorowych dni pełnych słońca i uśmiechu, dziecięcej wiary  w rzeczy niemożliwe. Niech każdy dzień będzie dla Was fascynującą przygodą !

 

                                                Zespół wychowawców świetlicy

Skip to content