Wybory do władz samorządu uczniowskiego gimnazjum 2016

30 września 2016r. odbyły się w naszym gimnazjum wybory do władz SU na rok szkolny 2016/17. Przeprowadziliśmy je zgodnie z procedurami Centrum Edukacji Obywatelskiej i założeniami akcji „Samorządy mają głos!”. Każdy uczeń mógł oddać głos na swojego kandydata w specjalnie przygotowanym lokalu wyborczym. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja wyborcza. Spośród 7 kandydatów najwięcej głosów otrzymał nasz dotychczasowy przewodniczący – Adam Pacholski z klasy IIIa. Drugie miejsce zajął Cezary Drobenka z klasy IIIb, a na trzecim miejscu uplasowała się Martyna Serbin, także z klasy IIIb. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wszystkich zapraszamy do współpracy z nowym zarządem samorządu uczniowskiego.