Wybory

W poniedziałek, 2 października 2017 r. uczniowie klas IV-VII szkoły podstawowej  i klas II-III gimnazjum wybierali zarząd Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2017/18. Wybory zostały zorganizowane i przeprowadzone zgodnie z procedurami Centrum Edukacji Obywatelskiej w ramach akcji „Samorządy Mają Głos”. Głosowanie poprzedzone było kampanią wyborczą. Do walki stanęło 14 kandydatów ze szkoły podstawowej i 5 z gimnazjum. Najwięcej głosów otrzymali: Krystian Bukowiecki z klasy VIIc w szkole podstawowej i Aleksandra Przybyła z klasy IIIa w gimnazjum. Zgodnie z ordynacją wyborczą będą oni pełnić funkcje przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej  i Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!