Zaznacz stronę

Wycieczka do Ceramilandii

Dnia 29.05.2018 r. odbyła się wycieczka do Wrzącej do Ceramilandii. Uczestniczyły w niej dzieci z oddziałów przedszkolnych 0 A, 0 B, 0 C, pod opieką Elżbiety Wojciechowskiej, Macieja Pieszaka, Aliny Górskiej oraz Anny Torzeckiej. Celem naszej wycieczki było zapoznanie się z technikami powstawania wyrobów ceramicznych oraz udział w warsztatach ceramicznych. W części warsztatowej każdy z uczestników mógł pomalować swoje figurki ceramiczne. Była to bardzo twórcza i i interesująca praca. Atrakcją naszej wycieczki był pobyt w parku rozrywki, a w nim zjeżdżalnia gigant, kolejka elektryczna, krokodyl połykacz, karuzela łańcuchowa, trampoliny. Wycieczka odbyła się w miłej atmosferze, a dzieci z własnymi figurkami i dyplomami Małego Ceramika zadowolone wróciły do domu.