Zaznacz stronę

Afryka oczami podróżnika

Kontynent wielu skrajności, niełatwych wyzwań, ale także niesamowitej serdeczności i pięknej natury. O podróży, w trakcie której odwiedziła między innymi Sudan Południowy, Etiopię Południową, Somalię, Malawi, Ugandę, Mozambik, RPA, Zimbabwe, Botswanę, Republikę Środkowoafrykańską oraz Wybrzeże Kości Słoniowej opowiedziała ósmoklasistom Anna Drobenka, która na zaproszenie p. Joanny Tabaka 27 kwietnia odwiedziła naszą szkołę. Wszystkie wymienione miejsca, obejrzane zdjęcia, filmy z wypraw, przywiezione pamiątki z podróży oraz usłyszane historie spowodowały, że uczniowie przeżyli fascynującą afrykańską przygodę dla poszukiwaczy pięknych, egzotycznych krajobrazów, nieznanych szlaków oraz poznali życie mieszkańców. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego dnia.

Skip to content