Zaznacz stronę

1937-2017

Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie ma 80 lat.

Urodzinowe uroczystości odbędą się 28 listopada 2017r. Przygotowania trwają od początku roku szkolnego 2017/2018. Na tej stronie można się dowiedzieć, jakie działania podejmujemy, by uczcić  wiek dostojnej Jubilatki.

Komitet Organizacyjny

Uroczyste obchody 80-lecia Szkoły

Uroczyste obchody 80-lecia Szkoły

28 listopada 2017 roku zapisał się w historii naszej szkoły jako jeden z najważniejszych dni. Szkoła świętowała swój jubileusz, którego mottem  były słowa Christiana Schultza: Rocznice są wzniesieniami w krajobrazie naszego życia. Kierują one nasz wzrok w stronę...

Konkurs „Historia mojej szkoły”

Konkurs „Historia mojej szkoły”

6 listopada gościliśmy w naszej szkole Prezesa Koła Miłośników Historii Tuliszkowa p. Wita Brylińskiego, który w atrakcyjny i przystępny sposób przedstawił uczniom dzieje szkoły w Tuliszkowie, począwszy od XV wieku, kiedy to w mieście funkcjonowała szkoła parafialna,...

Filmy

Filmy

Dla zobrazowania wydarzeń związanych  z dziejami  naszej szkoły kręcimy krótkie filmy.   Hrabina Anna Zamoyska z plenipotentem. Stara szkoła Niemcy w Szkole Podstawowej – jesień 1939 roku.

BIEG OSIEMDZIESIĘCIU NA 80-LECIE SZKOŁY

BIEG OSIEMDZIESIĘCIU NA 80-LECIE SZKOŁY

W dniu 25.09.2017r. (poniedziałek) odbył się bieg pod nazwą BIEG OSIEMDZIESIĘCIU NA 80-LECIE SZKOŁY. Ideą biegu było uczczenie obchodów 80-lecia naszej szkoły, a jego celem była także integracja środowiska rodziców, nauczycieli i uczniów oraz promowanie aktywnego...

BohaterON – włącz historię!

BohaterON – włącz historię!

Zginąć razem z rannym przyjacielem czy zostawić go i ratować własne życie? Czy bitwa o Stolicę ma w ogóle sens – przecież umiera tak wiele osób? Przed takimi i innymi dramatycznymi wyborami stali Powstańcy Warszawscy. BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska...

Skip to content