Zaznacz stronę

Boże Narodzenie – apel

17.12. 2021 r. w Szkole Podstawowej im. powstańców 1863 r. w Tuliszkowie odbył się uroczysty apel z okazji świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie klasy VIII b, VII a, V b wystawili przedstawienie pt.: „Niesforna klasa”. Aktorzy w nieco żartobliwy sposób zaprezentowali, co jest naprawdę ważne w życiu człowieka. Przewodnikiem prowadzącym dzieci okazał się Anioł. W walce między dobrem a złem zwyciężyły wartości pozytywne. Za sprawą Anioła nawet niesforna klasa nauczyła się świętować Boże Narodzenie.

Święta Rodzina, pastuszkowie, Kacper, Melchior i Baltazar wprowadzili widzów w świąteczny nastrój. Na uwagę zasługuje scenografia i oprawa muzyczna przedstawienia. Uczennice należące do szkolnego chóru wykonały wzruszające kolędy i piosenki związane ze zbliżającymi się świętami.

Uczniów przygotowały: Barbara Ratajczyk, Anna Thiel, Bogumiła Urbanowicz i Katarzyna Drewniacka.

Skip to content