„Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce” – DEN 2019

Dzień Edukacji Narodowej 2019 obchodziliśmy pod hasłem „Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce”. Na tę uroczystość uczniowie naszej szkoły przygotowali dla swoich nauczycieli oraz zaproszonych gości montaż słowno-muzyczny oraz zabawne scenki z życia szkoły. Ponadto zaprezentowali swoje talenty muzyczne, taneczne oraz wokalne w specjalnie przygotowanej na tę okazję prezentacji. Popisy uczniów zostały nagrodzone gromkimi oklaskami zgromadzonej publiczności, która żywiołowo reagowała zarówno na humorystyczne skecze, jak i pięknie wykonane wiersze i piosenki oraz prezentacje talentów uczniowskich. Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Mirosława Puszcz-Majda, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły, a szczególnie wyróżniającym się osobom wręczyła nagrody.

Apel został przygotowany przez p. Beatę Żarna, p. Jadwigę Mikołajczyk,
p. Katarzynę Drewniacką i p. Magdalenę Berlińską.