Dzień Kobiet w naszej szkole

8 marca 2018 r. w świetlicy gimnazjum już po raz drugi działała  kawiarenka dla pań. Była otwarta w czasie przerw. W menu znajdowały się ciasta, ciasteczka, paluszki, herbaty owocowe, kawa cappuccino. Wśród stolików uwijało się 7 gimnazjalistów z kl. 3b, którzy w tym dniu wcielili się w rolę eleganckich kelnerów. Każdy z nich miał swoje zadanie. Jedni obsługiwali gości, inni dbali o porządek na sali i zmywali naczynia. Kawiarenka, bardzo chętnie odwiedzana przez Panie, zakończyła swą działalność po 5 godz. lekcyjnej. Słodki poczęstunek przygotowały  uczennice z kl. 7bszkoły podstawowej i 3b gimnazjum. Życzenia dla Pań wyśpiewali uczniowie z klas 6 i 7, których przygotowała p. K. Drewniacka. Za organizację przedsięwzięcia odpowiedzialne były: p. A. Naglewska, p. A. Urbaniak, p. E. Jasińska, p. M. Kurzawińska i p.  I. Bartczak.