Zaznacz stronę

Dzień Misia 2018

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci – PLUSZOWY MIŚ. Na kilka dni przed tym świętem biblioteka szkolna zamieniła się w Krainę Misiów. Tydzień przed wystawą właściciele pluszowych misiów, odpowiadając na naszą prośbę, zaczęli przynosić do biblioteki swoje pluszowe zabawki. W zabawie uczestniczyli uczniowie kl. I b, I c, I d, II c, II d, III a, III b, V a, V c, VI a i VII c oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych. Każdy miś został podpisany nazwiskiem właściciela. W tym roku wybraliśmy najmniejszego i największego misia, ich właściciele otrzymali nagrody książkowe: Janicka Lena–0 a, Wojtyra Natalia I b, Kantarowska Aleksandra I c, Kłosińska Paula II d, Fabiańska Magdalena III a.

Na zakończenie, wykonaliśmy zdjęcia misiów z właścicielami.
Dziękujemy za wspólną zabawę!

Skip to content