Zaznacz stronę

Europejskie Portfolio Językowe – innowacja pedagogiczna

W okresie od października 2018 do maja 2019 zainteresowani uczniowie klas IV brali udział
w zajęciach pozalekcyjnych w ramach Europejskiego Portfolio Językowego. Czwartoklasiści aktywnie uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez panią Beatę Żarna i Izabelę Szczap, podczas których nabywali kompetencje językowej oraz tworzyli osobisty dokument, dzięki któremu mogą zaprezentować swoje umiejętności językowe i doświadczenia interkulturowe z różnych okresów nauki we wszystkich znanych im językach a także opisać swoje marzenia językowe, czyli takie języki obce, które chcieliby poznać. Na podsumowanie innowacji uczestnicy przygotowali prace plastyczne, które oglądać można w holu budynku Szkoły Podstawowej.

Skip to content