Finał Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „ Najpiękniejsza kartka wielkanocna”

W piątek 11 marca 2016r. w Świetlicy Gimnazjum odbył się uroczysty finał konkursu „ Najpiękniejsza kartka wielkanocna”, w którym wzięło udział 28 uczniów z 7 gimnazjów powiatu tureckiego ( Dobra, Brudzew, Przykona, Malanów, Władysławów, Słodków, Tuliszków) oraz po raz pierwszy uczniowie     z Rychwała.  Uroczystość rozpoczęła się krótką częścią artystyczną, po czym nastąpiło wręczenie dyplomów nagród i podziękowań. Jury przyznało I nagrodę Agacie Siekacz z Brudzewa i Paulinie Naglewskiej z Tuliszkowa, II miejsce zajęła Aleksandra Kopacka z Dobrej, III – Karolina Mądrowska z Rychwała.  Ponadto komisja wyróżniła 9 uczniów: Izabelę Frątczak z Rychwała, Julię Śmigielską i Patrycję Pawicką z Dobrej, Natalię Zielińską ze Słodkowa, Darię Płóciennik z Malanowa, Kamilę  Matuszak i Aleksandrę Gorzkowską z Tuliszkowa.

Sponsorami nagród był ksiądz Stanisław Nowak i Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Orto- Maj”. Drobne upominki promujące GiM Tuliszków przekazał finalistom konkursu  zastępca burmistrza p. Piotr Hryniuk, który przyznał, jako członek jury, że wybór najpiękniejszej kartki świątecznej był bardzo trudny, ponieważ  prace były oryginalne i bardzo staranie wykonane.

Wszystkie prace konkursowe, w formie wystawy, zaprezentowano w holu gimnazjum. Wystawę oraz słodki poczęstunek kończący uroczystość pomogły przygotować p. Ewa Jasińska i p. Aneta Urbaniak. Pomysłodawcą oraz organizatorem konkursu była p. Agnieszka Naglewska.