Zaznacz stronę

Dnia 14.04.23r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej zorganizowanym przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tuliszkowie. Przegląd miał formułę konkursu skierowanego do dzieci i młodzieży z gminy Tuliszków. Uczestniczy zaprezentowali się w czterech kategoriach. Wśród reprezentantów naszej szkoły nagrodzono i wyróżniono                  10 uczestników. W najmłodszej grupie wiekowej nagrodzono Wiktora Janiszewskiego, który zajął drugie miejsce. W drugiej kategorii nagrodzono Annę Sieradzan, która zajęła  miejsce trzecie. Komisja artystyczna przyznała też wyróżnienia Kindze Juszczak i Kindze Glapińskiej. W kategorii klas IV-VI  trzecie miejsce przypadło Marcelinie Kubiak, drugie Pauli Kłosińskiej i Zuzannie Jesiołkiewicz. Wyróżniono Aleksandrę Łodożyńską i Liliannę Grześkiewicz. W najstarszej kategorii klas VII-VIII drugie miejsce zajęła Konga Zajdlic.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content