Jakość relacji nauczyciel-uczeń klas 1-3 w dobie pandemii

Dnia 7.05.2021 roku członkini Koła Naukowego Młodych Pedagogów Specjalnych Marta Wągiel z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu wzięła udział w Konferencji Naukowej “Relacje społeczne w kontekście pandemii. Konflikt, harmonia, chaos.”  Tematem prelegentki była jakość relacji nauczyciel-uczeń klas 1-3 w dobie pandemii. Dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Mirosławy Puszcz-Majda, badania zostały przeprowadzone razem z nauczycielami Szkoły Podstawowej im. Powstańców 1863r. w Tuliszkowie. W wywiadach wzięły udział panie: Alina Górska, Małgorzata Kruczkowska, Małgorzata Wągiel, Joanna Sobczak, Dorota Fulara, Stefania Wieczorek, Alina Nowak, Katarzyna Tomtała, Ewa Jasińska, Bożena Jasiakiewicz, Iwona Zakolska.

Udostępnione materiały są w całości anonimowe i to właśnie dzięki nim udało się stworzyć wystąpienie. Podziękowania są kierowane dla każdej z Pań. Całość dała realny
i rzetelny obraz edukacji zdanej uczniów klas 1-3 i przyczyniła się do rozwoju naukowego obecnych w czasie Konferencji.

Poniżej znajduje się prezentacja z wystąpieniem udostępniona dla Państwa. Zachęcamy do wysłuchania i zapoznania się z wnioskami.

LINK DO PREZENTACJI

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w prezentacji są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim
i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Dziękujemy za udział w badaniu!