Zaznacz stronę

„Language Abenteuer in Kaczki Średnie”

II edycja Powiatowego Konkursu języka angielskiego i niemieckiego „Language Abenteuer in Kaczki Średnie”

28.11.2018 r. uczniowie klas 8  reprezentowali naszą szkołę podczas II edycji Powiatowego Konkursu języka angielskiego i niemieckiego „Language Abenteuer in Kaczki Średnie”. Drużyna w składzie Izabela Andrzejewska, Bartosz Libertowski i Damian Fabiański zajęła zaszczytne I miejsce. Konkurs miał charakter gry miejskiej. Aby zaliczyć poszczególne etapy gry, uczestnicy musieli wykazać się przede wszystkim znajomością języka angielskiego i niemieckiego, a także zdolnościami kulinarnymi, umiejętnością pracy w grupie, kreatywnością i spostrzegawczością.

Tego samego dnia, drużyna SP Tuliszków zajęła również trzecie miejsce w konkursie na bazie platformy do gier Kahoot!

Zwycięzcom gratulujemy!

Uczestników konkursu przygotowały panie Magdalena Połatyńska oraz Beata Żarna, a opiekunem podczas zmagań była pani Izabela Szczap.

Skip to content