Zaznacz stronę

Ślubowanie klas pierwszych Szkoły Podstawowej

Dnia 26 października 2018 r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie klas pierwszych Szkoły Podstawowej. Na początku uczniowie klas I a, I b, I c i I d zaprezentowali program artystyczny, opracowany przez p. Romualdę Majer, p. Ewę Bartczak, p. Alinę Górską i p. Dorotę Münch- Bangrowską. Następnie w obecności pani dyrektor Justyny Gascon-Carreño, rodziców i przedstawicieli Samorządu Szkolnego pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie. Po ślubowaniu nastąpiło pasowanie na ucznia, którego dokonała pani dyrektor. Na zakończenie pani dyrektor życzyła najmłodszym uczniom wielu sukcesów w edukacji szkolnej i wręczyła upominki w postaci dyplomów Po części oficjalnej uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Skip to content