Szymbark – Gdańsk – Gdynię – Sopot – Hel

Integracyjna wycieczka szkolna klas 5a, 5c, 5e , 6a i 6c odbyła się w dniach 15 -17 maja 2019 roku . Trasa wycieczki obejmowała: Szymbark – Gdańsk – Gdynię – Sopot – Hel.
Celem wycieczki było poznanie walorów historycznych , przyrodniczych i kulturowych regionu oraz przybliżenie wiedzy zoologicznej podczas wizyty w Fokarium na Helu.
Grupa młodzieży z naszej szkoły pod opieką nauczycieli : p. A. Miklaszewskiej, p. Joanny Tabaka, p. E. Maćkowskiej, p. J. Gascon Carreño , p. E. Antoniewicz, p. K. Drewniackiej i
p. E. Kutkowska zobaczyła:
najdłuższą deskę świata, stół noblisty, dom do góry nogami, dom sybiraka, dom kaszubskiego trapera i bunkier TOW, zabytki Gdańska , zwiedzili ORP Błyskawicę.
Ostatniego dnia uczniowie pojechali na Hel. Dużą atrakcją był rejs statkiem po zatoce.